emailN95 Nokia N95
8GB Spiderman
  
Nokia N95
8GB karta pamięci
  
Nokia N95
2GB karta pamięci
  
Porównanie   Linki
N95
  


Torrent - download- załaduj na komputer

TORRENT - ŚCIĄGANIE PLIKÓW NA TELEFON

Pobieramy dany plik np. film AVI lub inny pożądany przez nas plik np.crazyfrogmp3.torrent poprzez alternatywną przeglądarkę Operę -Opera na komórkę (plik opera.sis) , gdyż ta od Nokii nie obsługuje tych plików i nie zapisze - trzeba wpisać poprawnie plik *.torrent np. http:// cały adres torrenta/jakiesmp3.torrent .

Pliki *.torrent można ściągnąć np. z torrentreactor.net i po ściągnięciu plik ten znajduje się w folderze Opera Inne (Others) na karcie pamięci. Zapisany powinien być w Operze i tam też go odszukujemy poprzez SymTorrent( patrz niżej) w taki sposób -Add Torrent file-Z karty pamięci-Inne-Opera- i tu powinniśmy mieć nasz plik *.torrent.

Musisz jeszcze tylko zainstalować i włączyć program SymTorrent (SymTorrent.sisx) , następnie wybrać ten plik torrent ściągnięty uprzednio i połączenie z Internetem lub WLAN (the best z siecią bezprzewodową wi-fi / wlan bo za darmo - jak mamy dostęp ;-)) by pobrać plik z Internetu. Pobieranie torrentów nie jest proste ze względu na rozmiary plików i potrzebę znania adresu ważnego torrenta i szybkiego netu. Ale w powyższy sposób okazuję jak to zrobić. Można też dodać torrenty do katalogu Bittorrent przez Nokia Pc Suite, i potem już z komórki ściągać.

downloadmp3torrenty
nokia n 95 8 gbsystorrentściągnij
aplikacje na nokieaplikacja na Nokiępliki
programy na nokie n95 8gbnokinokii n95
orrentza darmonokie